Szkolny klasowy spływ kajakowy

Szkolny spływ kajakowy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty  nauczycieli i opiekunów, uczniów i studentów.

Opiekunowie uczestników spływu kajakowego sprzęt dostają od nas gratis.

Szkolne spływy kajakowe ukazują piękno naszych terenów i przybliżają turystykę kajakową promują wśród młodzieży aktywny wypoczynek na łonie natury. Napisz kontakt@familyday.pl lub zadzwoń 606726870, ustalimy wspólnie dla każdej grupy, program spływu lub pobytu. Pływamy po różnych rzekach Pomorza ale najbardziej polecamy spływ kajakowy Łeba, spływ kajakowy Słupia, spływ kajakowy Łupawa, spływ kajakowy Bukowina. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo uczestników spływów, dlatego od wielu już lat współpracujemy z Ratownikami WOPR którzy to przeprowadzają krótki kurs pływania kajakiem i przedstawiają zasady bezpieczeństwa na wodzie. Na koniec lub w trakcie proponujemy ognisko, pieczeniem kiełbasek .

Jednakże musimy pamiętać o tm iż, spływy kajakowe odbywają się na własną odpowiedzialność uczestników. Do opiekuna grupy należy zakup ubezpieczenia NNW. Nie odpowiadamy za uszkodzenia sprzętu ani innych rzeczy powstałych w wyniku zamoczenia lub utopienia podczas spływów kajakowych.

inne wpisy

Kajakowy savoir vivre

Zachowaj odległość od kajaka przed Tobą. Kajak nie posiada hamulca więc nie da się go od razu zatrzymać w miejscu. Jeśli widzisz,że ktoś przed Tobą zablokował się lub ma jakiś inny problem, poczekaj w bezpiecznej odległości lub mu pomóż.

Spływy kajakowe dla firm

Zaproś współpracowników do wypoczynku na łonie natury, oderwij ich od codziennej rutyny. Organizujemy spływy integracyjne dla przedsiębiorstw, szkół i nie tylko :)

Co warto zabrać na spływ kajakowy

Szybkoschnące ubrania. Nie ukrywam, że lepiej nie wybierać najlepszych ubrań z szafy, gdyż mogą ulec zniszczeniu. Samo szorowanie tyłkiem w kajaku, na przykład w pozycji na "mumię" , umożliwiającej przepłynięcie pod drzewami lub opadającymi konarami, nie sprzyja niektórym materiałom.

Spływy Moniki - Mój pierwszy raz w kajaku

Upalna pogoda natchnęła mnie do tego, aby w końcu pojechać na spływ kajakowy na jednej z okolicznych rzek. Wybraliśmy rzekę Łupawę.  Niczego nieświadoma, mając za sobą spokojne dryfowanie na jezorach, wsiadłam do kajaka z moim mężczyzną ... i zaczęło się :)

Kajaki i rowery na Kaszubach

Nie wszyscy z Twojej ekipy chcą płynąć kajakiem? Nie ma problemu. Rower, spacer., grzybobranie. Stąd masz wszędzie blisko.

Kajaki Bukowina

Spływ kajakowy Bukowiną