Kilkudniowy spływ kajakowy

Coraz większą popularność zdobywają kilkudniowe spływy kajakowe. Ten rodzaj wypoczynku jest bardzo atrakcyjny, gdyż to właśnie klient wybiera rzekę i czas spływu. Pomożemy w planowaniu, doradzimy gdzie warto się zatrzymać i nocować. Na czas spływu zaopiekujemy się Twoim autem a na koniec spływu przywieziemy Cię do Niego :) Polecamy spływ kajakowy na Bukowinie, Łupawie, Łebie i Słupi. Na tych rzekach ze względu na ich różnorodny charakter jesteśmy w stanie dopasować odcinek rzeki dla każdego. Od amatora do zawodowca :)

Przykładowe kilkudniowe spływy kajakowe :

Spływ kajakowy Łebą Górny odcinek bardzo trudny ( czytaj opis rzeka Łeba) dla wprawionych kajakarzy. Od Lęborka to odcinek dla osób które dopiero zaczynają lub chcą rozpocząć przygodę z kajakarstwem.

Spływ kajakowy Słupią dedykujemy dla osób które oprócz kajakarstwa cenią sobie piękno natury.

Spływ kajakowy Łupawą to dzikość, szybkość i piękno kajakarstwa w jednej pigułce. Nie dla początkujących :)

Spływ kajakowy Bukowiną ( Skrzeszewo - Kozin ) polecamy ludziom szukających wyzwań i adrenaliny, dla osób które chcą się sprawdzić w trudnym terenie w kajaku jednoosobowym. Dalszym etapem spływu Bukowiną jest spływ kajakowy Łupawą w którą wpływa Bukowina.

Jeżeli zdecydujesz się na spłynięcie to zadzwoń 606726870 lub napisz kontakt@familyday.pl doradzimy i umówimy się na pływanie.

Umawianie na pływanie zawsze wygląda tak samo. Dzwonisz lub piszesz. Ustalamy miejsce i godzinę spotkania/ startu. Na parkingu zostawiacie auta lub inny środek transportu. Umawiamy się gdzie kończycie, pakujemy bagaże do kajaku i hej witaj przygodo. Na mecie dzwonicie po nas a my przyjeżdżamy najszybciej jak możemy zabieramy kierowców i zawozimy ich do swoich samochodów aby oni mogli przyjechać po resztę swojej załogi.

inne wpisy

Kajakowy savoir vivre

Zachowaj odległość od kajaka przed Tobą. Kajak nie posiada hamulca więc nie da się go od razu zatrzymać w miejscu. Jeśli widzisz,że ktoś przed Tobą zablokował się lub ma jakiś inny problem, poczekaj w bezpiecznej odległości lub mu pomóż.

Spływy kajakowe dla firm

Zaproś współpracowników do wypoczynku na łonie natury, oderwij ich od codziennej rutyny. Organizujemy spływy integracyjne dla przedsiębiorstw, szkół i nie tylko :)

Co warto zabrać na spływ kajakowy

Szybkoschnące ubrania. Nie ukrywam, że lepiej nie wybierać najlepszych ubrań z szafy, gdyż mogą ulec zniszczeniu. Samo szorowanie tyłkiem w kajaku, na przykład w pozycji na "mumię" , umożliwiającej przepłynięcie pod drzewami lub opadającymi konarami, nie sprzyja niektórym materiałom.

Szkolny klasowy spływ kajakowy

Skrzyknij klasę. Spłyń kajakiem po Kaszubach!

Spływy Moniki - Mój pierwszy raz w kajaku

Upalna pogoda natchnęła mnie do tego, aby w końcu pojechać na spływ kajakowy na jednej z okolicznych rzek. Wybraliśmy rzekę Łupawę.  Niczego nieświadoma, mając za sobą spokojne dryfowanie na jezorach, wsiadłam do kajaka z moim mężczyzną ... i zaczęło się :)

Kajaki i rowery na Kaszubach

Nie wszyscy z Twojej ekipy chcą płynąć kajakiem? Nie ma problemu. Rower, spacer., grzybobranie. Stąd masz wszędzie blisko.

Kajaki Bukowina

Spływ kajakowy Bukowiną