Weekend w kajaku

Weekend w kajaku to świetny sposób na uwolnienie się od codziennych obowiązków i stresu. Na łonie natury  wypoczniesz od zgiełku miasta i nabierzesz pozytywnej energii.  Pomożemy w planowaniu i doradzimy gdzie warto się zatrzymać. Na czas spływu zaopiekujemy się Twoim autem a na koniec spływu przywieziemy Cię do Niego :) Polecamy spływ kajakowy na Bukowinie, Łupawie, Łebie i Słupi. Na tych rzekach ze względu na ich różnorodny charakter jesteśmy w stanie dopasować odcinek rzeki dla każdego. Od amatora do zawodowca :)

Przykładowe weekendowe spływy kajakowe :

Spływ kajakowy Łebą Górny odcinek bardzo trudny ( czytaj opis rzeka Łeba) dla wprawionych kajakarzy. Od Lęborka to odcinek dla osób które dopiero zaczynają lub chcą rozpocząć przygodę z kajakarstwem.

Spływ kajakowy Słupią dedykujemy dla osób które oprócz kajakarstwa cenią sobie piękno natury.

Spływ kajakowy Łupawą to dzikość, szybkość i piękno kajakarstwa w jednej pigułce. Nie dla początkujących :)

Spływ kajakowy Bukowiną ( Skrzeszewo - Kozin ) polecamy ludziom szukających wyzwań i adrenaliny, dla osób które chcą się sprawdzić w trudnym terenie w kajaku jednoosobowym. Dalszym etapem spływu Bukowiną jest spływ kajakowy Łupawą w którą wpływa Bukowina.

Jeżeli zdecydujesz się na spłynięcie to zadzwoń 606726870 lub napisz kontakt@familyday.pl doradzimy i umówimy się na pływanie.

Umawianie na pływanie zawsze wygląda tak samo. Dzwonisz lub piszesz. Ustalamy miejsce i godzinę spotkania/ startu. Na parkingu zostawiacie auta lub inny środek transportu. Umawiamy się gdzie kończycie, pakujemy bagaże do kajaku i hej witaj przygodo. Na mecie dzwonicie po nas a my przyjeżdżamy najszybciej jak możemy zabieramy kierowców i zawozimy ich do swoich samochodów aby oni mogli przyjechać po resztę swojej załogi.

Jednakże musimy pamiętać o tm iż, spływy kajakowe odbywają się na własną odpowiedzialność uczestników. Do opiekuna grupy należy zakup ubezpieczenia NNW. Oczywiście i my możemy wykupić takowe ubezpieczenie po wcześniejszym uzgodnieniu to z organizatorem/opiekunem. Nie odpowiadamy za uszkodzenia sprzętu ani innych rzeczy powstałych w wyniku zamoczenia lub utopienia podczas spływów kajakowych.

inne wpisy

Kajakowy savoir vivre

Zachowaj odległość od kajaka przed Tobą. Kajak nie posiada hamulca więc nie da się go od razu zatrzymać w miejscu. Jeśli widzisz,że ktoś przed Tobą zablokował się lub ma jakiś inny problem, poczekaj w bezpiecznej odległości lub mu pomóż.

Spływy kajakowe dla firm

Zaproś współpracowników do wypoczynku na łonie natury, oderwij ich od codziennej rutyny. Organizujemy spływy integracyjne dla przedsiębiorstw, szkół i nie tylko :)

Co warto zabrać na spływ kajakowy

Szybkoschnące ubrania. Nie ukrywam, że lepiej nie wybierać najlepszych ubrań z szafy, gdyż mogą ulec zniszczeniu. Samo szorowanie tyłkiem w kajaku, na przykład w pozycji na "mumię" , umożliwiającej przepłynięcie pod drzewami lub opadającymi konarami, nie sprzyja niektórym materiałom.

Szkolny klasowy spływ kajakowy

Skrzyknij klasę. Spłyń kajakiem po Kaszubach!

Spływy Moniki - Mój pierwszy raz w kajaku

Upalna pogoda natchnęła mnie do tego, aby w końcu pojechać na spływ kajakowy na jednej z okolicznych rzek. Wybraliśmy rzekę Łupawę.  Niczego nieświadoma, mając za sobą spokojne dryfowanie na jezorach, wsiadłam do kajaka z moim mężczyzną ... i zaczęło się :)

Kajaki i rowery na Kaszubach

Nie wszyscy z Twojej ekipy chcą płynąć kajakiem? Nie ma problemu. Rower, spacer., grzybobranie. Stąd masz wszędzie blisko.

Kajaki Bukowina

Spływ kajakowy Bukowiną