Spływy kajakowe dla firm

Integracja inaczej. Wysiłek, adrenalina, wyzwanie, podejmowanie właściwych decyzji, współpraca w zespole, radość z pokonania przeszkody i śmiech po " kabinie" Wspaniałe wspomnienia wśród otaczającego nas piękna przyrody. Kaszuby to przedziwna kraina o której ciężko zapomnieć. Najlepszy sprzęt, profesjonalna obsługa i przyjemność bycia razem to nasza dewiza. Zapraszamy!

Jednakże musimy pamiętać o tm iż, spływy kajakowe odbywają się na własną odpowiedzialność uczestników. Do opiekuna grupy należy zakup ubezpieczenia NNW. Oczywiście i my możemy wykupić takowe ubezpieczenie po wcześniejszym uzgodnieniu to z organizatorem/opiekunem. Nie odpowiadamy za uszkodzenia sprzętu ani innych rzeczy powstałych w wyniku zamoczenia lub utopienia podczas spływów kajakowych.

inne wpisy

Kajakowy savoir vivre

Zachowaj odległość od kajaka przed Tobą. Kajak nie posiada hamulca więc nie da się go od razu zatrzymać w miejscu. Jeśli widzisz,że ktoś przed Tobą zablokował się lub ma jakiś inny problem, poczekaj w bezpiecznej odległości lub mu pomóż.

Co warto zabrać na spływ kajakowy

Szybkoschnące ubrania. Nie ukrywam, że lepiej nie wybierać najlepszych ubrań z szafy, gdyż mogą ulec zniszczeniu. Samo szorowanie tyłkiem w kajaku, na przykład w pozycji na "mumię" , umożliwiającej przepłynięcie pod drzewami lub opadającymi konarami, nie sprzyja niektórym materiałom.

Szkolny klasowy spływ kajakowy

Skrzyknij klasę. Spłyń kajakiem po Kaszubach!

Spływy Moniki - Mój pierwszy raz w kajaku

Upalna pogoda natchnęła mnie do tego, aby w końcu pojechać na spływ kajakowy na jednej z okolicznych rzek. Wybraliśmy rzekę Łupawę.  Niczego nieświadoma, mając za sobą spokojne dryfowanie na jezorach, wsiadłam do kajaka z moim mężczyzną ... i zaczęło się :)

Kajaki i rowery na Kaszubach

Nie wszyscy z Twojej ekipy chcą płynąć kajakiem? Nie ma problemu. Rower, spacer., grzybobranie. Stąd masz wszędzie blisko.

Kajaki Bukowina

Spływ kajakowy Bukowiną