FAMILYday

Weekend w kajaku

Weekend w kajaku to świetny sposób na uwolnienie się od codziennych obowiązków i stresu. Na łonie natury wypoczniesz od zgiełku miasta i nabierzesz pozytywnej energii. Pomożemy w planowaniu i doradzimy gdzie warto się zatrzymać. Na czas spływu zaopiekujemy się Twoim autem a na koniec spływu przywieziemy Cię do Niego :) Polecamy spływ kajakowy na Bukowinie, Łupawie, Łebie i Słupi. Na tych rzekach ze względu na ich różnorodny charakter jesteśmy w stanie dopasować odcinek rzeki dla każdego. Od amatora do zawodowca :)

Przykładowe weekendowe spływy kajakowe :

Spływ kajakowy Łebą Górny odcinek bardzo trudny ( czytaj opis rzeka Łeba) dla wprawionych kajakarzy. Od Lęborka to odcinek dla osób które dopiero zaczynają lub chcą rozpocząć przygodę z kajakarstwem.

Spływ kajakowy Słupią dedykujemy dla osób które oprócz kajakarstwa cenią sobie piękno natury.

Spływ kajakowy Łupawą to dzikość, szybkość i piękno kajakarstwa w jednej pigułce. Nie dla początkujących :)

Spływ kajakowy Bukowiną (Skrzeszewo - Kozin) polecamy ludziom szukających wyzwań i adrenaliny, dla osób które chcą się sprawdzić w trudnym terenie w kajaku jednoosobowym. Dalszym etapem spływu Bukowiną jest spływ kajakowy Łupawą w którą wpływa Bukowina.

Jeżeli zdecydujesz się na spłynięcie to zadzwoń 606726870 lub napisz kontakt@familyday.pl doradzimy i umówimy się na pływanie.

Umawianie na pływanie zawsze wygląda tak samo. Dzwonisz lub piszesz. Ustalamy miejsce i godzinę spotkania/ startu. Na parkingu zostawiacie auta lub inny środek transportu. Umawiamy się gdzie kończycie, pakujemy bagaże do kajaku i hej witaj przygodo. Na mecie dzwonicie po nas a my przyjeżdżamy najszybciej jak możemy zabieramy kierowców i zawozimy ich do swoich samochodów aby oni mogli przyjechać po resztę swojej załogi.

Jednakże musimy pamiętać o tym iż, spływy kajakowe odbywają się na własną odpowiedzialność uczestników. Do opiekuna grupy należy zakup ubezpieczenia NNW. Oczywiście i my możemy wykupić takowe ubezpieczenie po wcześniejszym uzgodnieniu to z organizatorem/opiekunem. Nie odpowiadamy za uszkodzenia sprzętu ani innych rzeczy powstałych w wyniku zamoczenia lub utopienia podczas spływów kajakowych.

Weekend w kajaku
Weekend w kajaku
Weekend w kajaku
Weekend w kajaku
Weekend w kajaku
Weekend w kajaku
Weekend w kajaku
Weekend w kajaku

Przejdź do góry strony