FAMILYday

Przystań FAMILYday

Przystań FAMILYday w Kozinie znajduje się nad rzeką Łupawa z widokiem na stary, w części wyburzony w trakcie II wojny światowej wiadukt kolejowy.
Jest to malownicze miejsce, które otacza nie tylko rzeka Łupawa i kończąca swój bieg w Kozinie rzeka Bukowina, ale także nieprzeniknione lasy i piękne jeziora, z których słyną okoliczne miejscowości.
Jest to doskonały punkt wypadowy nie tylko na spływy kajakowe na Kaszubach, ale także na piesze i rowerowe wycieczki. Niewielka odległość od rzeki Łeby i Słupi czyni to miejsce wyjątkowo atrakcyjne turystycznie. Kiedy znudzi nam się słodka woda, do brzegów morza dojedziemy w ciągu 55 min.
Miejsce biwakowe położone jest bezpośrednio przy rzece. Na przystani FAMILYday jest dostęp do bieżącej wody i prądu, toalet i pryszniców. Podczas deszczu lub upału schronisz się we wiacie, przy której znajduje się miejsce na ognisko, ruszt, lodówka i mikrofalówka. Świetne miejsce na imprezy plenerowe. Przystań FAMILYday to miejsce, gdzie cenimy bezpośredni kontakt z naturą.

Istnieje możliwość noclegów na naszej Przystani.
Szanując ją i innych wypoczywających, na przystani obowiązuje całkowity zakaz hałasowania i cisza nocna od godziny 22.00 do 06.00.

 

Przejdź do góry strony