FAMILYday

Spływ z noclegiem

Oferujemy Państwu możliwość spływu kajakowego z jednym lub dwoma noclegami na naszej przystani.

Przyjeżdżacie Państwo do naszej przystani np. w piątek po pracy i pierwszy wieczór spędzacie przy ognisku. Po biesiadowaniu nocleg w namiotach lub naszych domkach/beczkach. Następnego dnia zawozimy uczestników spływu na start na Jezioro Jasień do miejscowości Łupawsko lub Jasień. Jest to fajny odcinek na przetarcie i oswojenie z wodą, przed następnym cięższym odcinkiem następnego dnia. Jest to 1.5-godzinna wycieczka jeziorem, słynącego z 7 wysp i wraku drewnianego kutra o długości ok.12 m spoczywającego na głębokości ok. 1–1,5 m, który wystaje ponad wodę. Następnie w miejscowości Zawiat wpływacie do rzeki i płyniecie ok. 2-3 godziny do naszej Przystani w miejscowości Kozin.

Toalety, prysznice, prąd, ciepła woda, wiaty, ognisko itp. Wszystkie udogodnienia są dla Państwa dyspozycji.

Nocleg w namiotach lub domkach/beczkach.

Następnego dnia wybieracie sobie Państwo jeden z trzech wariantów zakończenia spływu:

  • Szybki do Czarnej Dąbrówki ok. 1.5 godziny spływu.
  • Spływ średni do m. Flisów. ok. 3 godzin spływu.
  • Dla twardzieli i kajakarzy z doświadczeniem do Łupawy ok. 8 godzin spływu. Ten wariant trzeba także wybrać jeżeli planujecie Państwo płynąć w następne dni.

Jeżeli jest to koniec spływu to organizujemy powrót do Kozina na naszą Przystań. Jeżeli wybraliście Państwo wariant z płynięciem 3 lub więcej dni podpowiemy gdzie nocować i dowieziemy bagaże do miejsca noclegu odbierzemy na koniec spływu. 

 

Spływ z noclegiem
Spływ z noclegiem
Spływ z noclegiem
Spływ z noclegiem
Spływ z noclegiem
Spływ z noclegiem

Przejdź do góry strony