FAMILYday

Oferta dodatkowa

Nasza firma zajmuje się wynajmem sprzętu kajakowego jak i jego dowozem w miejsce startu (opis strona główna). Chcąc zapewnić Państwu największy komfort jak i przeżycia na spływie kajakowym zainwestowaliśmy w najlepszy sprzęt na rynku (opis sprzętu w "Nasz sprzęt"). Aby dostarczyć Państwu maksymalnego komfortu w czasie spływu jak i zwiększyć jego atrakcyjność postanowiliśmy dołączyć do naszej oferty następujące usługi:

Dowóz osób (uczestników spływu) z miejscowości Lębork, Łeba, Wicko, Łęczyce, Boże Pole, Linia, Sierakowice, Gowidlino, Cewice i ich okolic na miejsce startu spływu a po zakończeniu spływu odwiezienie ich do ww. miejscowości. Koszt do uzgodnienia.
Pilot/przewodnik – ratownik na czas spływu 150 zł/dzień
Transport bagaży na spływie – 200 zł/dzień,
Ubezpieczenie od NWW 3 zł/osoba/dzień, należy podać dane w przeddzień spływu (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania)
Catering z dowozem na miejsce odpoczynku min 14 osób:

  • zupa, pieczywo-10zł
  • zupa, pieczywo i kiełbaski do ogniska 15 zł
  • obiad 2-daniowy 25 zł

Wypożyczenie wędek do połowu ryb typu spinning 15zł/wędka
Paintball  Proponujemy Państwu leśną odmianę paintballa www.paintballgowidlino.pl
Jazda konna (z instruktorem) stadnina Cewice
Kwatery:

Biwak : Cewice, Skrzeszewo, Bukowina, Siemirowice, Kozin, Łupawa, Łebień, Damno, Lębork, Chocielewko, Strysza Buda, Tłuczewo, Rokitki, Soszyce, Sulęczyno, Gołębia Góra, Boże pole, Łęczyce, Gałęzów - jezioro Głębokie, Gałąźnia Mała i inne.


Nasze konto

FAMILYday kajaki Marzena Reclaf

66 1160 2202 0000 0002 3971 5231

Przejdź do góry strony