Nasz sprzęt

Kajak 2 osobowy Prijon Cruiser II

Dwuosobowy Cruiser to stabilny i bezpieczny kajak, przeznaczony do rekreacji i turystyki. Kompaktowy kształt, dużo przestrzeni w kokpitach oraz wygodne siedzenia z regulowanymi oparciami, to zalety, które doceni każdy wymagający użytkownik.
Bardzo dobra manewrowość tego kajaka to cecha, która pozwoli w pełni wykorzystać jego możliwości na krętych rzekach, również przez początkujących kajakarzy. Dno Cruisera to tzw. ''płytkie V'' - kształt, który charakteryzuje największa wtórna stabilność poprzeczna. Takie dno czyni ten kajak naprawdę bardzo stabilnym, a lekko zarysowany kil pomaga początkującym wodniakom utrzymać kierunek płynięcia.
Cruiser standardowo wyposażony jest w przestronną komorę bagażową na rufie i dwie siatki pokładowe. W połączeniu z miejscem w dziobie, daje to dość przestrzeni ładunkowej na kilkudniowy spływ z dala od cywilizacji.

 

Kajak 3 osobowy Pro Tour

Pro Tour to bezpieczny, turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. mocna i niezatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze

Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro toura.

Nowość 2015! Przy obu siedzeniach zostały dodane miejsca na napój / puszkę. 90 litrowa wodoszczelna komora bagażowa oddzielona jest od kokpitu grodzią - jest już obecna w wyposażeniu standardowym.
 

3osobowy kajak Necky Gannet II

Gannet II to uniwersalny kajak turystyczny przeznaczony dla dwóch osób dorosłych i ewentualnie jednego dziecka. Pojemny, szybki i stabilny. Przednie siedzenie można przestawić tak, że daje się pływać Gannetem II w pojedynkę.

 

1-osobowy kajak turystyczny Prijon Cruiser 430

 

Cruiser 430 to stabilny, bezpieczny, dobrze trzymający kierunek kajak, który jest idealną propozycją dla rekreacji i turystyki nizinnej. Przestronna komora bagażowa w rufie, pojemny dziób oraz siatka pokładowa przed kokpitem pozwalają spakować niezbędne rzeczy na każdą wycieczkę. Kolejną zaletą Cruisera jest ogromny kokpit - zarówno początkujący, jak i bardzo duży kajakarz doceni łatwość wsiadania i wysiadania. Podsumowując: stabilność, pakowność, przestronność oraz cena to atuty, których trudno nie docenić w turystyce kajakowej.

 

1 osobowy kajak górski Prijon Chopper Club

Club to seria kajaków, która powstała z myślą o  klubach kajakowych, jak również dla początkujących kajakarzy. Sprawdzone kształty popularnych łódek przygotowano w podstawowej wersji wyposażenia, dzięki czemu kajaki są lżejsze przy niezmiennej jakości polietylenu Prijon HTP.
 To uniwersalny kajak górski. W Polsce bardzo dobrze wpasował się też w turystykę zwałkową i nizinną. Świetna propozycja do szkolenia. Przygotowany z myślą o klubach i szkółkach kajakowych, ale także dla indywidualnych wodniaków. Idealny również do pływania po małych, krętych rzeczkach. Łatwy dostęp do rufy sprawia, że jest to doskonała łódka dla ekspedycji zwałkowych, gdy trzeba wozić ze sobą ekwipunek.

 

 

Worek Master 40 l

Worek z zawijanym zapięciem chronionym klamrami zatrzaskowymi. Wykonany z wodoszczelnego materiału Dupratex, wzmocniony PVC, co gwarantuje wyjątkową wytrzymałość, przy zachowaniu pełnej elastyczności.

 

Beczka 6,4 l Prijon

Opakowanie wodoszczelne w kształcie beczki. Wykonane z bardzo wytrzymałego polietylenu. Bardzo przydatne do zabezpieczenia drobnych przedmiotów przed zmoczeniem. Beczki sprawdzają się także w charakterze apteczek spływowych, przystosowane są również do przechowywania żywności.

 

Fartuch Basic NoName

Podstawowy fartuch neoprenowy w ofercie NoName. Basic został zaprojektowany przede wszystkim jako fartuch do użytku w klubach i szkółkach kajakowych. Cieszy się również dużą popularnością wśród początkujących turystów. Wykonany z solidnego neoprenu o grubości 4 mm. Zarówno po wewnętrznej jak i zewnętrznej stronie neopren pokrty jest warstwą jersey'u.
Obręb od wewnątrz jest wzmocniony tak by fartuch lepiej przylegał i by uniemożliwić dostanie się wody do środka. Fartuch wyposażony w mocny pas poprzeczny umożliwiający błyskawiczne ściągnięcie. Pas ten pełni również funkcję rozpórki, która usztywnia część pokładową i utrudnia „zbicie” go przez falę.
Nadaje się do wszystkich rodzajów łódek polietylenowych.

 

Fartuch Nylon Rot 7 Prijon

Fartuch turystyczny zaprojektowany z myślą o rodzinie kajaków Cruiser.
Wykonany z lekkiego, nieprzewiewnego nylonu z podklejanymi szwami. Elastyczny komin ze ściągaczem i regulowanymi szelkami. Dodatkowo w części przedniej komina umiejscowiona została praktyczna kieszeń zapinana na rzep, do przechowywania drobiazgów. Kieszeń nie jest wodoszczelna, w jej dolnej części znajduje się siatka zapewniająca odpływ wody.

 

Kamera GoPro Hero III black +
Ponad to posiadamy przyczepy do przewozu na
15 kajaków  jednorazowo!